Copyright 2021 - Custom text here

Park miniatur inwałd to nie tylko miniatury

 

Większość osób słysząc „park miniatur inwałd” wyobraża sobie miejsce, w którym są tylko miniatury rożnych budynków. Jednocześnie niektóre osoby przyjeżdżają do parkhotellyson.pl/Inwald-Park-Miniatur-Park-Dinozaurow-186.html i nocują tam kilka dni by wiele razy odwiedzić ten park.

 

Co oprócz miniatur?

 

Ciężko jest wymienić wszystkie atrakcje jakie znajdziesz w parku miniatur inwałd, ponieważ jest ich naprawdę dużo. Dlatego skupię się tylko na najważniejszych z nich:

 

  • Park miniatur inwałd.Miniatury – oczywiście jeżeli chcesz zobaczyć różne budynki i atrakcje turystyczne z całego świata, to w parku miniatur inwałd zrobisz to bez problemu.

  • Ogród Jana Pawła II – z góry wygląda oszałamiająco, jednocześnie przejście po nim również dostarcza niezapomnianych wrażeń.

  • Różnego rodzaju atrakcje dla osób, które lubią aktywność – obok parku miniatur inwałd znajdziesz między innymi Pole do minigolfa, strzelanie z łuku, oraz salon gier. Do tego wszystkiego otrzymujesz dostęp w ramach biletu!

  • Atrakcje dla osób, które lubią adrenalinę, takie jak np. żyroskop, albo karuzelę.

  • Sale tematyczne takie jak np. komnata tortur.

 

To wszystko znajduje się obok parku miniatur inwałd. Według mnie udanie się tutaj to świetny pomysł na wyjazd wakacyjny, a atrakcji dostępnych w tym miejscu starczy na wiele dni zwiedzania. Dlatego park miniatur inwałd to świetne miejsce na wyjazd wakacyjny, zwłaszcza ze starszymi dziećmi, które skorzystają z takiej formy poznawania świata. Uczyć bawiąc – to jest jak najbardziej możliwe w tym miejscu.

 

f t g m